10G XFP

10G XFP

XFP Modüller 850nm, 1310nm, 1550nm olarak hot-swap ve protokol bağımsız çalışırlar. XFP alıcı verici modüller genellikle SONET (Senkronize Optik İletişim Ağları), fiber kanal ve 10G optik iletişim ağlarında kullanılırlar.

Ürün KoduÜrün AçıklamasıDatasheet
KRN-XF-SMM0310GD10G XFP SR 850nm 300M MMF LC DDM

KRN-XF-SSM1010GD10G XFP LR 1310nm 10KM SMF LC DDM